Napredna klinika za nefrologiju

Hirurška intervencija s ranom dijagnozom raka bubrega vrlo je važna za potpuni oporavak od bolesti. Ponekad se krvarenje u jednostavnoj analizi urina može dijagnosticirati ultrazvukom, kompjuterskom tomografijom (CT) ili magnetskom rezonancom (MRI).

Robotska djelimična nefrektomija izvodi se tako da se umjesto velikog hirurškog reza robotskom hirurgijom naprave mali otvori od 8 i 10 milimetara u trbuhu. Boravak u bolnici je kraći u odnosu na otvorenu operaciju. Gubitak krvi je manji. Uklanjanje tumora i popravak preostalog bubrežnog tkiva obavlja se efikasno i precizno, pod vrlo dobrom slikom.

Za detaljne informacije i za besplatno drugo medicinsko mišljenje možete nam poslati direktnu poruku ovdje ili nas direktno kontaktirati;

Predstavništvo u Crnoj Gori

Cetinjski Put 36 Podgorica