23. marta Prof. Dr. Çagatay Ozturk dolazi u Podgoricu

Poliklinika Konzilijum i ekskluzivni partner -turska bolnica LIV dovode u Crnu Goru svjetski priznatog spinalnog hirurga, Prof. dr Çağatay Öztürka!!
Profesor će 23. marta obavljati konsultacije u Poliklinici Konzilijum.

U pitanju je jedan od najpriznatijih svjetskih stručnjaka u oblasti deformiteta kičme, sa posebnom orjentacijom na adolescente.

Njegove ključne oblasti djelovanja su: spinalna stenoza, diskus hernija (skliznuti disk), skolioza kičme, kifoza, cervikalna diskus hernija, prelom kičme, deformiteti kičme kod djece i odraslih, a sve to uz primjenu minimalno invanzivne hirurgije kičme, laserske i endoskopske diskektomije.

Član je brojnih značajnih medicinskih organizacija, poput: Društva za istraživanje skolioze, Evropskog udruženja za kičmu, Sjevernoameričkog udruženja za kičmu, Azijsko-pacifičkog udruženja za kičmu i Turskog udruženja za kičmu.

Ne propustite ovu priliku i zakažite termin za konsultacije!

Broj telefona za zakazivanje: +382 20 650 660; +382 67 650 670