Besplatne konsultacije za pacijente iz Crne Gore!

Liv Hospital, bolnica, poznata po izuzetnoj medicinskoj njezi i inovativnim pristupima liječenju, nudi pružanje besplatnih konsultacija putem savjetovanja sa svojim stručnjacima za građane Crne Gore. Ova usluga omogućava pacijentima da dostave svoju medicinsku dokumentaciju u našem predstavništvu u Podgorici, gdje će se medicinska dokumentacija slati na dalji uvid našim renomiranim ljekarima u Turskoj.

Predstavništvo Liv bolnice u Podgorici nudi mogućnost pacijentima da dobiju stručne savjete i mišljenja od specijalizovanih ljekara iz Liv bolnice putem savjetovanja. Pacijenti mogu poslati svoju medicinsku dokumentaciju, uključujući dijagnostičke nalaze i medicinske izveštaje, a naši stručnjaci će je pažljivo pregledati i pružiti detaljne savjete i preporuke o daljem liječenju.

Ova usluga je besplatna i pruža pacijentima mogućnost da dobiju kvalitetnu zdravstvenu savjetodavnu pomoć.

Za zakazivanje termina ili dodatne informacije, kontaktirajte predstavništvo Liv bolnice u Podgorici na broj 068-500-075.