LIV HOSPITAL I FOND ZDRAVSTVA CRNE GORE POTPISALI UGOVOR O SARADNJI

Liv Hospital, jedna od najnaprednijih zdravstvenih grupacija u Turskoj ozvaničila je saradnju između Fonda za zdravstveno osiguranje Crne Gore i time omogućila pacijentima iz Crne Gore pružanje najkvalitetnije dijagnostike i liječenja iz skoro svih oblasti u domenu ove bolnice.

Ugovor su potpisali direktor fonda za Zdravstveno osiguranje Dragoslav Šćekić i Meri Istrioti, generalna direktorka LIV grupacije.

Predmet ovog ugovora je pružanje svih vrsta dijagnostičkih usluga i usluga liječenja u svim medicinskim oblastima, djece i odraslih koje je Fond upućuje na liječenje.

U buduće će pacijenti iz Crne Gore koje Fond šalje na liječenje u Turskoj sada slati i u LIV Hospital u Istanbulu.

U LIV Hospitalu je do sada uspješno liječen veliki broj pacijenata iz Crne Gore i iz regiona zbog činjenice da je kvalitet usluge na visokom nivou i same organizacije prijema međunarodnih pacijenata koji imaju na raspolaganju prevodioca, prevoze na relaciji aerodrom-hotel-bolnica i prevode medicinskih dokumentacija.

Predstavništvo u Crnoj Gori
Cetinjski Put 36 Podgorica