Možemo zajedno pobijediti epilepsiju!

Snežana Savić, 9 godina, naša mala gošća iz Srbije se javila u našoj bolnici zbog epilepsije.

Snežana i njena porodica saznali su za njenu bolest kada je Snežana još nije imala 1 godinu. Od tada su liječenje tražili u Srbiji i u brojnim zemljama. Nažalost, nijedna od institucija kod kojih su se obratili nije im mogla ponuditi nikakav stvarni tretman.

Naš centar za epilepsiju, koji je pregledao zdravstvene izvještaje koje su poslali u bolnicu Liv Ulus, zaključio je da je najprikladniji tretman za Snežanu terapija matičnim ćelijama.

Nakon što je započeo program tretmana u Centru za matične ćelije LIV Ulus pod nadzorom profesora Erdal Karaöza, vidljiva poboljšanja započela su u Snežani za samo 3 dana.

Kao porodica Liv Hospital Ulus, želimo Snežani zdrav i dug život koji će joj biti sretna.

Možemo zajedno pobijediti epilepsiju!